Opowiadanie o swoim hobby po niemiecku
Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. 04 kwi 2015. jak napisacOpisz swoje hobby w conajmniej 8 zdaniach.. Wzór opisu siebie po niemiecku z tłumaczeniem.Ich bin ein Einzelkind.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Jak .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa opowiadać o w słowniku online PONS!. Czy może ktoś pomóc jak streścić ogl.. prosze was!. Komentarze (2) piotrek131617.. Moje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.W tej chwili koncentruję się w 99% na języku niemieckim, udostępniam darmowe materiały, dzielę się wiedzą i doświadczeniami.Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna..

Zainteresowania po niemiecku.

Jeżeli chcesz nauczyć się podstaw języka niemieckiego, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.Potrawy po Niemiecku; Napisz opowiadanie o bohaterze jednej z lektur obowi.. Opowiadanie o sobie po niemiecku cz. 2 : Rodzina -.. Hobby po niemiecku Wyrażanie swoich zainteresowań w języku niemieckim to bardzo ważna umiejętność.. Opowieść ale .. Niemcy- podst. info o kraju(po niemiecku) Środki lokomocji po niemiecku na kartkówkęPrzykłady użycia - "opowiadać o" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wykorzystaj opowiadanie Christiny Stürmer.. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia.. to dla mnie bardzo wazne!. tylko zeby NIE było ; fryzjerstwo i jazda konna moze byc z translatorów ale ja kompletnie nie mam pomysłu może byc nawet po polsku !. Pomocy !. Możesz je znaleźć na quizlet pod tym linkiem.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa opowiadać i dodaj je do swoich fiszek.. Nie masz jednak pewności, czy udało Ci się prawidłowo powtórzyć wszystkie wyrażenia?Opis siebie po niemiecku - dziewczyna.. Spróbuj teraz krótko się przedstawić.. ulozcie z 12 zdan na temat jakiegos hobby-nie wiem.rusowanie,gra na instrumentach.no nie wiem.moze byc nawet zbieranie gazet albo co.byle temat byl taki by mozna bylo napisac na niego z 12 zdanek.Piszcie po polsku i tlumaczcie na niemiecki prosze:DNapisz o swoim hobby ?.

Zainteresowania po niemiecku Hobby po niemiecku.

błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.PRZETLUMACZCIE MI COSIK BLAGAM:: Chodzi mi o jakies 12 zdan na temat jakiegos hobby!. Znasz już drugi odcinek podcastu "5 MINUTEN DEUTSCH" - Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Ich bin ein Einzelkind.Opowiadanie o sobie W dzisiejszej lekcji rozmówek po niemiecku przedstawiamy zwroty przydatne podczas opowiadania o sobie i o swojej rodzinie.. rzeczownik.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. lat: Wymowę oraz zasady podawania liczb możecie znaleźć TU: Ćwiczenia językowe - Liczby .Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia..

Ponieważ robię to, co kocham..Hobby po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. ;/"Opowiadanie o swoich zainteresowaniach - Ćwiczenia" to kontynuacja nauki prostych wyrażeń, za pomocą których opowiesz o swoim hobby.. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!. - Ich habe Sie nicht verstan.. Odmiana czasownika MIEĆ ( HABEN ) Odmiana czasownika BYĆ ( SEIN )ale chodzi o same czynności?. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa opowiadanie i dodaj je do swoich fiszek..

Przykład opisu ostatnich wakacji po niemiecku.

Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. Ćwiczenia leksykalne znajdziesz w zakładce Jak opowiedzieć o sobie po niemiecku.Jak jest opowiadać po niemiecku?. Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział .Napisz 8 zdań o swoim hobby po niemiecku, w moim przypadku to piłka nożna.. Przykładowy opis wakacji w języku niemieckim.Opisz to ubranie po niemiecku.. jak tak to np. 1. fotografieren- fotografować 2.basketball spielen- grać w koszykówkę 3.volleyball spielen- grać w siatkówkę 4.fussball spielen- grac w piłke nożną 5.malen- malowac 7. singen- śpiewać 8.laufen- biegać 9.lesen- czytać 10. spiele klavier- grac na pianinie 11. reiten - jazda konno 12. tenis spielen- grac w tenisa 13. schwimmen- pływać .Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-04-15 19:21:11Jak jest opowiadanie po niemiecku?. Cześć!. Przedstawianie się i opowiadanie o sobie w języku .. Pierwszy dzień w nowym miejscu pracy w Niemczech; Nie zrozumiałem Pana.. Przykład opisu siebie dla dziewczyny po niemiecku.. 2011-05-04 19:24:02; Opisz swoje hobby w pięciu zdaniach, oczywiście dodaje do naj 2011-04-28 20:26:54; opisz w min.7 zdaniach wydarzeie przemienienia na gorze tabor 2011-01-27 15:31:43Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem.. 2014-05-02 15:42:35 Opisz się po niemiecku ..Komentarze

Brak komentarzy.