Napisz wypracowanie jak spędziłam wakacje
Pracowałam 8 godzin dziennie, codziennie.. W lipcu byłam na wsi, w Skomielnej, razem z moimi przyjaciółmi.. Podczas wakacji było sporo imprez.Moje wakacje były pełne nowych doświadczeń.. Pomóżcie !. Nawet jeżeli masz niewiele czasu, nie rezygnuj ze wstępnego szkicu .. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Proszę przetłumaczcie mi ten tekst poniżej ( ale proszę nie w tłumaczu ) tylko możliwie jak najbardziej gramatycznie , Jestem w 3 gim i proszę mniej więcej na tym poziomie tłumaczyć ;p Moje wakacje były świetnie .. Wakacje w domu nie są takie złe, ale trochę nudne.. Musi się tam znajdować, to co robiłam, ile tam byłam, gdzie byłam, jaka była pogoda.Forum Pomoc językowa - Kto mi pomoze napisać krótkie wypracowanie na temat 'Jak spędziłam ferie'?. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Poznałam dużo ciekawych ludzi.. Zwraca uwagę na piękno gór niezależnie od pory roku, w której się tam udamy.. rzeczownik r. nijaki.. dużo rozmawiałam po angielsku, dowiedziałam się dużo o tamtejszych .Zatem, wcześniej przygotuj sobie listę sposobów na spędzenie tego ważnego czasu w ciągu roku.. Trochę po zwiedzałam ale również spotykałam się z przyjaciółmi poznając przy tym świetne osoby.We wakacje wybrałam się razem z rodziną do babci na wieś.. A grono .Napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie pt "A fortune mistake" zadanie dodane 7 kwietnia 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia].Napisz opowiadanie na temat; Jak spędziłam wakacje..

Swoje wakacje spędziłam w górach.

Chodziłam na spacery i do kina.Do treści, oprócz wydarzeń, możemy wplatać też opisy postaci i ich przeżyć wewnętrznych, miejsc, przedmiotów i charakterystyki bohaterów oraz dialogi.Jak powinno wyglądać wypracowanie po angielsku - budowa.. 30 POMYSŁÓW NA WAKACJE W DOMU: 1) Podziwiasz wchód słońca.. Codziennie chodziliśmy do lasu i opalaliśmy się.. Warto zatem zacząć uczyć się tej sztuki już od dziś!. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 .Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. w lipcu spotykałam sie z koleżankami, i tak ogólnie to sie nudziłam, a w sierpniu byłam w Zakopanem na 4 dni ;] prosze napiszcie coś o tym:]Wakacje tego lata zaczęły się dla mnie jak zwykle, siedziałam dużo w domu sama oglądając telewizję i przeglądając Internet.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Czas ten wspominam naprawdę dobrze.. To spowodowało, że doceniłam jak ciężko moi rodzice pracują.. Na początku lipca dostałam pracę jako kelnerka w lokalnej restauracji.. Maja i Ania mają 16 lat.. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co ja mam zrobić.Czy mam opisać jakąś przygodę z wakacji.Czy mam napisać,że spędziłam wakacje nudząc sie?. prosze o pomoc:) jct.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.napisze po polsku jak to miałoby wyglądać ale nie chce żeby ktoś to wkleił i użył translatora .Oczywiście wypracowanie może ktoś napisać inaczej wedle swoje uznania ..

Jak napisać dobre wypracowanie krok po kroku.

Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. PS.napisz wypracowanie jak spędziłeś wakacje .. roku pierwszy tydzień moich wakacji spędziłam u babci,a później wyjechałam do cioci która mieszka w Warszawie.Spędziłam tam 2 tygodnie.Poznałam bardzo dużo interesujących ludzi.Bardzo się z nimi polubiłam.Codziennie po obiedzie chodziliśmy na miasto aby trochę pozwiedzać.Pod .Pomóżcie napisać wypracowanie"jak spędziłam wakacje"120 słów(byłam w zakopanym)//Dam naj!. Są wesołymi dziewczynami.. Byłam w Rzymie gdzie zwiedzałam mnóstwo nowych miejsc , poznałam także bardzo ciekawych ludzi , najbardziej .Napisz w języku niemieckim pocztówkę(wypracowanie} Jesteś na wakacjach w Austrii.Napisz pocztówkę rodziców w której:-poinformujesz jaka jest okolica-opisz jaką macie pogodę -napisz gdzie byłeś i co robiłeś -podpisz się jako xiz-długośc pocztówki min.160 słówProszę o napisanie po niemiecku wypracowania na temat Meine ferien .Muszę napisać i opowiedzieć na języku rosyjskim opowiadanie o moich wakacjach.. Czytaliśmy wiele książek.. Na początku lipca do dziewiętnastego lipca siedziałam w domu.. Na początku lata byłam u babci, gdzie razem ze znajomymi chodziliśmy nad wodę.. Wypracowanie pt.: `Jak spędziłam wakacje?` Jak to zazwyczaj w sQl , na pierwszej lekcji zadają nam takie wypracowanie , a ja nie zbyt dobrze pisze wypracowanka , więc nie pogradze pomocą :p Początek i koniec wiem jak napisać ale z rozwinięciem to mam problem!.

?Jak napisać wypracowanie po angielsku - najważniejsze zasady.

Dwudziestego lipca przyjechała do mnie ciocia, wujek i siostra - Paulina.Napisz list Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: szymonmatecki 17.4.2010 (15:17) zadanie z języka niemieckiego o planach na wakacje o które pytanie mnie Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: beti 27.4.2010 (16:37) Napisz wypracowanie o wiośnie.. Wyjechałam na te wakacje razem z rodziną i znajomymi .Nauczę się opowiadać o tym jak spędziłam wakacje .. Te wakacje były wspaniałe świetnie się na nich bawiłam.Spędziłam je bardzo aktywnie.. źródło:Definicja.. wakacje czas Perfekt Moje wakacje spędziłam nad morzem,dokładnie 20 km od Kołobrzegu w Byszewie u mojej.Mój angielski już stał się lepszy.. Możesz użyć także takich słów : wędka , park rozrywki , wyjazdy , basen, lody, słońce , plaża , jezioro , rzeka , morze .. Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do.Muszę napisać opowiadanie o tym jak spędziłam wakacje.. Potem dłuższy czas spędziłam w domu, ponieważ miałam remont.. Poznaj kilka podstawowych zasad, które pomogą Ci usprawnić proces pisania, niezależnie od tego, na jakim poziomie opanowałeś już język angielski: Przed rozpoczęciem pisania koniecznie stwórz plan..

Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Moje wakacje.

Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Moje ostatnie wakacje spędziłam w Hiszpanii u babci.. Ona mieszka w Barcelonie, więc mogłam nie tylko ją odwiedzić, ale również zobaczyć najpiękniejsze miasto w Hiszpanii.. Zanim zaczniesz pisanie wypracowania, powinieneś najpierw dobrze się do tego .Mam napisać zadanie z polskiego pt. Moje wakacje.. Byliśmy oddaleni zaledwie kilometr od morza.Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Początek już mam ale nie wiem co dalej ; ( W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.. Wstajesz, przyrządzasz sobie pożywne, kolorowe śniadanie, herbatę, kawę i wychodzisz na balkon lub do ogrodu.. Przede wszystkim mogłem uczestniczyć w podróży balonem.. Otulasz się kocem i patrzysz jak wchodzi słońce.Mam napisać wypracowanie z niemieckiego .. Potem wróciłam do Krakowa.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Poznałam tam wiele innych osób w moim wieku, z którymi spędziłam miłe i pogodne chwile.Codziennie wieczorem wybieraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu rozmawiając przy tym o wielu zabawnych rzeczach, co bardzo lubiłam.Wakacje spędziłam na wsi, w Tłuszczu, w Niegowie i w Rykach.. Pieszo weszłam na Śnieżkę , najwyższy szczyt Karkonoszy.. Zobaczyłam hutę szkła , widziałam, jak się robi szklane przedmioty - szklanki, kieliszki, słonie, koty itp.Jak widzisz zatem, pozornie nudne i niepotrzebne pisanie wypracowań jest zadaniem potrzebnym i praktycznym, które w przyszłości może zaowocować.. Pracowałam tam przez miesiąc, żeby zarobić pieniądze na podróżowanie.Dalszą część wakacji także spędziłam bardzo ciekawie.. Na wakacjach byłam na Węgrzech , pod namiotami na campingu , w miejscowości Sóstógyógyfürdő, byłam w zoo [ czytaj : szustofurdo ] błagam pomóżcie mi , proszę o jakieś piękne rozbudowane zdania .Te wakacje nie były tak dobre jak poprzednie, ale nie było najgorzej.. Za najlepszą propozycje dam najj.. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki interpretacja j.w. goethe jak napisać wypracowanie jak pisać .napisz opowiadanie twórcze jak spędziłam letnie wakacje byłam we.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.Komentarze

Brak komentarzy.