Wypracowanie list do kolegi
zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język angielski przez użytkownika tomasz (-50) [Szkoła podstawowa].. Piszę do Ciebie by opowiedzieć co wydarzyło się ostatnio w szkole.List do kolegi z Anglii.. Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. napisz list do kolegi, ratunku, pomoże ktoś?Jak napisać list do kolegi - ,,Koniecznie przeczytaj Pinokia !". Mam nadzieję, że przekonałem Cię do pomocy .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o wypracowanie list do kolegi 1.. 0 głosów.. List zachęcający do udziału w koncercie; List do bohatera literackiego.. Zaloguj się Zarejestruj się 1.. Czy gardło boli Cię nadal tak bardzo?. Mam nadzieję, że jest już lepiej.. Napisz też taki list do swoich znajomych, aby i oni mogli działać na rzecz dobra innych.. Kęty, 18 IX 2007 Drogi Michale!. Razem możemy stworzyć Łańcuch Dobrych Serc.. Cześć Wojtek, przede wszystkim mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i szybko do nas wrócisz.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku,.Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Mieszkam w Wieliczce wraz z dużą rodziną: moimi rodzicami, dziadkami, bratem i siostrą.. Nie pisałam do Ciebie ostatnimi czasy, gdyż byłam bardzo zajęta.Mój pierwszy list do angielskiego kolegi..

5 punktów Wypracowanie list do kolegi Dopytaj .Wypracowania.

Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Cześć Patryk Na wstępie mojego listu, chciałbym Cię serdecznie pozdrowić i przesłać życzenia ze Szczecina.. 1,072 wizyt.. Na tym kończę mój list.. Mieszkamy w domu, który jest w pobliżu starej kopalni soli.. Daje czas do niedzieli.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.. Witamy na zalicz.net!. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012 .List do kolegi Mona Lisa.. Demeter pisze list do swej córki Kory.Jaki powód swej decyzji o powrocie do Róży .Wypracowania.. Polski.. Drogi Chris, Mam na imię Janek.. WstępDzięki naszej płycie bez problemu przygotujesz się do matury.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Data i nazwa miejscowości, z której wysyałsz list (w prawym górnym rogu).. napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny.. Cześć Karolina!. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.. Zaloguj się Zarejestruj się Szkoła podstawowa.. W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.. Podobne wypracowania.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.Ten list ma charakter nieformalny, ponieważ piszemy bliskiej nam osobie o tym co u nas słychać..

List ma być na stronę A4.Dodaj wypracowanie; Dodaj ściągę.

Dominika Grabowska Sierpień 6, 2013 język angielski No Comments.Dear Tom!. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.Całe wypracowanie → An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o swoich planach na przyszłość - angielski.. sie hat mir mit ihre kreativitat und .Przydatność 65% List do kolegi lub kolezanki o planach na ferie.. List Romea do Ojca; Antygona pisze list do ukochanego Hajmona.. Postanowiłem przesłać Ci opis pewnego obrazu, który miałem okazję niedawno oglądać i który mi się bardzo spodobał.List do kolegi z UK z prośbą o odebranie brata z lotniska.. Wieliczka jest małym miastem w południowej Polsce.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Dyskusja na temat List do kolegi z wakacji na forum językowym Prace domowe, problemy lingwistyczne List do kolegi z wakacji Forum e-ANG.pl Toggle navigation e-ANG.plAby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: List do kolegi po angielsku o świętach.. Całe wypracowanie → An unformal letter - List nieformalny - napisz list do anglojęzycznego kolegi, w którym poinformujesz, że przeprowadziłeś się do nowego mieszkania .Zadanie: napisz list z wakacji do kolegi bylem nad morzem wstep Rozwiązanie:drogi tomku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam zagdnij co rodzice mnie zapisali na kolonie i jestem nad morzem mógłbym pływać w morzu cały czas od rana do wieczora uzbierałem dużo muszli oraz bursztyn kupiłem sobie dużo pamiątek, gdy tylko wrócę to dam ci parę do zobaczenia w krótce kamilList nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku..

List do kolegi z elementami rozprawki, na temat XX wieku.

Kochany Mikołaju, Jak się czujesz?. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej .Napisz do koleżanki lub kolegi z innego rejonu Polski list, w którym streścisz najbardziej znaną ci legendę swojego rejonu ?. Stwórz ściągę.. Wiek ten na pewno nie był najlepszym wiekiem, ale to, postaram się udowodnić Tobie w dalszej części mojego listu.. Wiem, że nie .List do radnych naszego miasta o ułatwienie dostępu.. 2011-03-22 17:56:16 `hmm no więc polski.Zad.. Mama jest nauczycielką, a tatuś jest biznesmenem.An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o ostatnio obejrzanym filmie - angielski.. List ojca Laurentego do Romea - wyjaw swój pomysł i wezwij Romea do powrotu do Werony;Napisz list do kolegi/koleżanki, w którym zachęcisz go/ją do przeczytania „Kłamczuchy" Droga Aniu!. Data i nazwa miejscowości, z której wysyałsz list (w prawym górnym rogu).. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. Kalisz , 14..Komentarze

Brak komentarzy.