Napisz opowiadanie wybranej przygody ani z zielonego wzgórza
Przygoda Ani z zielonego wzgórza.Ania była załamana, nie chciała podziwiać Zielonego Wzgórza, by bardziej potem nie tęsknić.. Np. Upicie Diany winem lub inne XD + jak ktoś znajdzie niech mi napisze na jakiej str w ksiązce "Ania z Zielonego Wzgórza"jest jej opis i zachowanie :Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie utworu Lucy Maud Montgomery - strona 4.. Jej zdziwienie było ogromne, kiedy nie zastała swojej wychowanki w kuchni, choć prosiła ją, aby przygotowała herbatę punktualnie na piątą.W wigilię pani Linde zjawiła się na Zielonym Wzgórzu, przynosząc prezent dla Ani.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone.. Za karę Ania późnym wieczorem musiała przejść z duszą na ramieniu przez Las Duchów.Przygody Ani z Zielonego Wzgórza - i to w dowcipnej interpretacji Jolanty Fraszyńskiej - na pewno takie nie będą!. Jednak los okazał się dla niej łaskawy.. Maryla pobłażliwym tonem stwierdziła, że sukienka jest zbytkiem, który rozbudzi próżność Ani.. Diana serdecznie dziękowała Ani, Mateusz był z niej dumny.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Uzasadnij, dlaczego.Jestem bardzo dobrą uczennicą, choć mam problemy z matematyką.. Premiera serialu: 12 maja.„Ania z Zielonego Wzgórza" - streszczenie w pigułce Nieokrzesana fantazja Ani sprawiła, że okoliczny las, który mijała w drodze do Diany został zaludniony przez duchy..

2009-12-09 15:06:16; Opis wyglądu ani z zielonego wzgórza.?

Uwielbiałam bogatą w wyobraźnie Anie i jej przygody, uwielbiałam najlepszą przyjaciółkę ,,od serca" Dianę i zakochanego po uszy Gilberta.. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Mark Twain nazwał Anię "najukochańszym dzieckiem literackim od czasów Alicji w Krainie Czarów".. Bardzo lubię pisać opowiadania oraz krótkie wierszyki.Dzisiaj przypada 142. rocznica urodzin Lucy Maud Montgomery - autorki m.in. serii książek o Ani Shirley - dziewczynce z temperamentem równie ognistym jak jej włosy i nieograniczoną wyobraźnią.. Ania wraz z Dianą pobiegły.Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania Minnie by już nie żyła.. 2010-05-17 20:47:01 Podacie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?. Na specjalne okazje, podobnie jak ty, wkładam sukienki z bufiastymi rękawami.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Lucy Maud Montgomery stała się bestsellerem, gdy tylko trafiła na półki w księgarniach.. Pierwsze spotkanie z autorką „Ani z Zielonego Wzgórza".. Opis charakteru Ani z .Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.. Blada, piegowata jedenastolatka ubrana w przykrótką i przyciasną sukienczynę z wypłowiałym kapeluszem, spod którego wystają dwa grube, płomiennorude warkocze.Ania z Zielonego Wzgórza To pierwsza książka, którą pokochałam i która obudziła we mnie głód do czytania..

2010-03-21 20:18:35; proosze o opis ani z zielonego wzgórza!

Blada, piegowata jedenastolatka ubrana w przykrótką i przyciasną sukienczynę z wypłowiałym kapeluszem, spod którego wystają dwa grube, płomiennorude warkocze.Mimo wielu zadrapań, chwiejącej nogi i skrzypiących szuflad nigdy nie został oddany do renowacji ani wyrzucony.. 11.Palę cygaro 12.Tomcio paluch 13.Rower 14.zachorowałem 15.swietnieśmy się bawili 16.ide z wizytą do Ananiasza 17.Pan .Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza.Przygody Ani z Zielonego Wzgórza i to w dowcipnej interpretacji Jolanty Fraszyńskiej na pewno takie nie będą!. - pozytywne (+) i negatywne (-) Zadanie domowe: Napisz, które cechy Ani powinien mieć twój przyjaciel.. Napisz opowiadanie twórcze, w którym opowiesz swoją przygodę z Anią Shilrey, a jednocześnie wykażesz się dobrą znajomością lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. Dziewczynka zaczęła się ładniej ubierać.. Mieszkają na Zielonym Wzgórzu, gdzie Ania poznaje przyjaciół i przeżywa niesamowite przygody.Na podstawie książki ''Ania z Zielonego Wzgóża'' Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. 2011-01-23 09:58:27 Macie streszczenie książki Ania z Zielonego Wzgórza ?.

Napisz opowiadanie na temat "najciekawsza historia ani z zielonego wzgóża" +2 głosów.

Cechy nowej mieszkanki Zielonego Wzgórza.. Stara panna rozmyślała, jak przyjemne są powroty do domu, w którym jest Ania.. Podczas pobytu na Zielonym Wzgórzu, piegi Ani zbladły, a sylwetka nabrała pięknych kształtów.. Opis Ani ShirleyPewnego wieczoru, w ostatnich dniach kwietnia, Maryla wracała na Zielone Wzgórze z posiedzenia związku.. Mam zielone oczy i długie, złote włosy.. Gdy dowiedziała się o tym panna Barry, przepraszała Anię za to, że zabroniła Dianie przyjaźnić się z taką wspaniałą dziewczyną.Zadanie: prosze napiszcie mi krótkie opowiadanie z dialogami na podstawie wybranej przygody ani z zielonego wzgórza potrzebne mi jest na jutro Rozwiązanie: w miasteczku avonlea zmienił się duszpasterz na miejsce starego proboszcza przyjechał młodyPiszę do Ciebie, ponieważ chcę Ci przybliżyć książkę, którą przeczytałam.. 2010-05-17 18:53:30; Pomocy!. "Ania" to nowa ekranizacja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza".. Drodzy Uczniowie!Kłopoty, przygody, tarapaty.. Konkurs na najpiękniejsze opowiadanie wybranej przygody panny Shirley.. 2011-11-06 16:21:36Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Nazwa tej książki to "Ania z Zielonego Wzgórza..

2 przygody Ani z zielonego wzgórza..opowiadanie ?

Przekonaj się, czy pamiętasz przygody Ani Shirley!Anna Schirley - główna bohaterka powieści Lucy Mount Montgomery pt,, Ania z Zielonego Wzgórza".Jest ciekawą świata i pełną wyobrażni dziewczynką.Pomimo że jest sierotą jej losy i przugody zadziwiają wszystkich.Najdziwniejszą a zarazem najśmieszniejszą przygodą, jaka jej sie przytrafiła opowiada nam o tym jak Ania chciała ugościć Dianę.Napisz wybraną przygodę Ani Shirley ( Ania z z Zielonego Wzgórza ) Ma być wstęp , rozwinięcie , zakończenie .. Ania z Zielonego Wzgórza.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorce, genezę utworu, charakterystykę postaci, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Waszym zadaniem będzie zredagowanie opowiadania dotyczącego właśnie wybranej przygody… Nadajcie wybranej przygodzie własne - oryginalne tytuły, np .. wracamy na Naszej Ani z Zielonego Wzgórza.. Gdy Maryla dowiedziała się, że dziecko ma trafić do pani Blewett i nadal opiekować się dziećmi zmieniła zdanie i zabrała dziewczynkę na Zielone Wzgórze.Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki " Ania z zielonego wzgórza ".. Sprawdźcie, ile pamiętacie z jej przygód!Ania na codzień zmaga się z otaczającym ją cierpieniem, a jednak nie poddaje się mu i zatapia si.Ania z Zielonego Wzgórza (1985) - Film opowiada o młodej, osieroconej dziewczynie Ani Shirley.. 2.Napisz list do Maryli w którym od początku opowiesz o życiu Ani.Przygody Ani to ponadczasowa i aktualna opowieść, poruszająca między innymi kwestie tożsamości, feminizmu, konfliktów i uprzedzeń.. Parę minut później z facjatki zbiegła Ania, radosnym głosikiem życząc wszystkim wesołych świąt.Zadanie: napisz opowiadanie o ani z zielonego wzgórza o najciekawszej jej przygodzie opowiadanie musi się składać z conajmniej 3 akapitów proszę o pomoc wAnia z Zielonego Wzgórza (ang. Anne of Green Gables) - seria powieści młodzieżowych autorstwa kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery opowiadająca o losach Ani Shirley, osieroconej dziewczynki wychowanej w Avonlea przez rodzeństwo Marylę i Mateusza Cuthbertów.. Muszę nad nią spędzać dużo czasu i nieraz bardzo mnie to denerwuje..Komentarze

Brak komentarzy.