Napisz opowiadanie z lektury felix net i nika
Może z czasem coś przyjdzie mi do głowy.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Net nazwał je „drewnianymi deskami", a Felix: „wyglądają, jakby należały do człowieka z Cro-Magnon" (rozdział 7.. MayaUczySie123 49 pkt.. !Felix, Net i Nika jadą z klasą na wycieczkę do zamku na Kociej Skale.. Felix, Net i Nika są inteligentni i chętnie korzystają z różnych źródeł wiedzy.. Najprawdopodobniej ukradł obraz z pensjonatu „Trzy Kuzynki".. wireks222 39 pkt .Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Szkoła, w której straszy.. cirrus 51 pkt.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Patrycja_123 72 pkt.. 31 sierpnia 1939, w wieku 15 lat, zaręczyła się z dziadkiem Leonem.. Net podsadził go, a Felix złapał się krawędzi i wsunął się do środka.. .Masz problem ze zrozumieniem utworu Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi?. na adres mailowy: edu.sp1 .Dziewczyna dostaje od Neta pierścionek, jeden z tych z odnalezionego skarbu.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 304 pkt.. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka .1) Nika to a) rudowłosa dziewczynka w sandałach b) rudowłosa dziewczynka w martensach c) jasnowłosa dziewczynka w martensach d) siostra Felixa 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: a) Gimnazjum prof. Stefana Kuszmińskiego b) Gimnazjum prof. Stefana Kamińskiego c) Liceum prof. Stefana Kuszmińskiego d) Liceum prof. Stefana Kamińskiego 3) Caban był: a) wielkim, czarnym, kudłatym psem .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz..

Napisz opowiadanie o Twoim spotkaniu z jednym z bohaterów powieści.

(Proszę o przesłanie prac do 01.04.2020r.. Lektury (Język polski) Zadaj pytanie REKLAMA.. Jak zareagowała na to, co zobaczyła?. Społeczność .. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. informatykiem.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami 😌 .Nika Mickiewicz - główna bohaterka serii książek pt. Felix, Net i Nika.Urodziła się w lipcu 1992 lub 1991 w .Następna 15 część to Felix Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy.. Znajdź w Internecie wyrażenia, zwroty i powiedzenia zawierające słowo strach.. Net jeździ na snowboardzie, Felix na nartach.. Czasem muszą rozwiązać trudną zagadkę kryminalną, ale i to nie jest dla nich niemożliwe.. Skomentuj.. Tajemnice Niki Klasa wyjeżdża na wycieczkę w góry.. Nika to humanistka, bardzo dużo czyta.Felix, Net i Nika - cykl książek science fiction dla dzieci i młodzieży, autorstwa Rafała Kosika, wydawanych przez wydawnictwo Powergraph.Opowiada o przygodach trójki tytułowych młodych przyjaciół - Felixa Polona, Neta Bieleckiego oraz Niki Mickiewicz - uczęszczających do warszawskiego gimnazjum im..

Napisz opowiadanie na temat: Spotkałem/ spotkałam ducha.Babcia Lusia - babcia Felixa.

Ogłoszono iż budynek szkoły będzie remontowany.Czego przestraszyła się Nika?. Zmarła w czwartym tomie - Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności.Przydatność 50% "Felix, Net i Nika i Totalnie Możliwa Katastrofa" recenzja książki R. Kosika.. Ostatnio, kiedy wybrałam się z koleżanką do biblioteki, chodząc pomiędzy półkami, natknęłam się na książkę R. Kosika pt. "Felix, Net, i Nika oraz Totalnie Możliwa Katastrofa".Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi autorstwa Rafała Kosika opowiada o przygodach trójki przyjaciół, którzy oprócz swoich szkolnych problemów muszą też rozwikłać zagadkę gangu niewidzialnych ludzi.Przy pomocy komputera Neta- Manfreda poradzą sobie z wieloma przeciwnościami losu.Spotkają się z wieloma programami sztucznej inteligencji(AI) oraz z prawdziwym UFO .Felix, Net i Nika nieraz narażeni są na nie lada niebezpieczeństwo, jednak dzięki swej inteligencji i pozytywnemu nastawieniu wychodzą cało z najróżniejszych opałów.. Pomógł wejść Netowi.. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Serwis zamknięty.. Urodziła się w 1924 roku.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Na razie nie wymyśliłam tytułu..

... Test z lektury: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

Proszę o szczere oceny, wytykanie błędów.Felix wyciągnął z kieszeni elektryczny śrubokręt i w kilka sekund odkręcił cztery śruby.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ostrożnie wyjął kratkę i postawił pod ścianą.. Wiem, że nie dzieje się w nim jeszcze zbyt wiele (powiedzmy, że to taki prolog), ale obiecuję, że kolejne fragmenty będą ciekawsze.. Felix pasjonuje się naukami ścisłymi, uwielbia wynalazki.. W 2019 Rafał Kosik opublikował na facebooku, że 16 część z cyklu Felix, Net i Nika ukaże się w listopadzie 2020 roku.. Net jest doskonałym informatykiem.. Pracę możesz napisać na komputerze, w programie Word lub przesłać zdjęcie wypracowania.. Na obóz w górach wzięła ze sobą stare, niemal „zabytkowe" narty, należące do jej dziadka.. Rozdział 3.. Poniżej zamieszczam fragment.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Gnom już siedemset lat czeka na otwarcie przejścia i narodziny drugiego właściciela skarbu.. Felix, Net i Nika umówili się, że w sobotę po wycieczce rowerowej zrobią sobie wieczór filmowy, kupią chipsy i colę i obejrzą film o Ameryce Południowej..

).OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Napisz naczym polega przyjazn lektura felix net i nika; Potrzebujesz pomocy?

W swojej pracy wykaż specjalne .. Felix, Net i Nika podejrzewali, że konsola służyła mu do sterowania robotami szpiegowskimi podobnymi do karaluchów.. Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swoim spotkaniu z bohaterem lektury Felix,Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi na poniedziałek daje naj!. Wiedza.. Skarb babci Lusi Przyjaciele chcą znaleźć skarb, o którym mówiła babcia Lusia.Wypracowanie z lektury Felix net i nika oraz gang Niewidzialnych ludzi; Opisać jeden wynalazek z Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi .. Aleksander Kamiński napisał o swoich bohaterach, że .. 5 dni temu; Kto jest osobą, która przetłumaczyła książkę pt. "C.Jakiś czas temu zaczęłam pisać opowiadanie o FNiN.. prof. Stefana Kuszmińskiego.Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Powstało dziewięć opowiadań dotyczących serii, z czego pięć dostępnych było jeszcze przed premierą zbioru opowiadań.Wychodząc z klasy młodzież przyznała, że tak to właśnie powinno wyglądać.. Nie napisałam jeszcze dużo.. Pojawiła się w siódmej części.Witaj na stronie Quizz.pl.. Ułóż z kilkoma z nich zdania (4-5 ) Podaj jak najwięcej wyrazów bliskoznacznych do wyrazu strach.. Felix daje w prezencie babci pierścionek z oczkiem, który należał do niej.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.W Warszawie Gang Niewidzialnych Ludzi napada na banki ale żaden wybitny naukowiec nie .. "Felix, Net i Nika" Jak znasz tą książkę?. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.W prezencie od Mikołaja dostała nową kurtkę zimową z białym futerkiem na kołnierzu, kapturze i mankietach.. 3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019Nika wyznaje, że odkryła w sobie talent telekinezy, ma także przeczucia.Nika jest sierotą, uznaje Felixa, Neta oraz ich rodziny za bardzo bliskich sobie ludzi..Komentarze

Brak komentarzy.