Napisz wypracowanie na temat lektury ten obcy
Ten obcy to wielowątkowa powieść współczesna o problemach waszych rówieśników żyjących przed czterdziestoma laty.. Zgłoś nadużycie.. Popularność tę zapewnia jej ciekawa akcja oraz budzący sympatię bohaterowie.. Napisz artykuł na temat " Czy warto przebaczać" .. ulubionych prac.. Napisz wypracowanie zainspirowane słowami ks. Jana Twardowskiego: Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą.. Minimalnie musi to być na półtorej strony.. W utworze występują trzy główne wątki - wędrówka Zenka w celu odszukania wujka, przyjaźń między dziećmi i obcym przybyszem oraz pierwsze .Napisz recenzję ulubionego komiksu z dzieciństwa .. Dokładnych tematów nie znamy.Mam napisać wypracowanie na temat bohaterów.. Szukalam w necie ale tam za dużo nie ma.. ;( Najprostszą i najciekawszą przygodą jest dla mnie JAK ZENEK URATOWAŁ ŻYCIE MAŁEGO DZIECKA.. .Moim zdaniem najciekawszym wydarzeniem w książce "Ten Obcy" jest fragment,gdy Zenek uratował małe dziecko przy sklepie.. Uciekł z domu ponieważ czuł sie niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Mijały dni.. Pestka z Ulą siedziały na werandzie.. Napisz mi wypracowanie na temat ksiażki ,,Ten obcy" To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać„Ten Obcy" to jedna z najlepszych książek Ireny Jurgielewiczowej.. Po chwili pogrążyły się w głębokiej zadumie.. Do głównych bohaterów należą: Pestka, Marian, Julka i Ula i oczywiście niespodziewanie przybyły na wyspę Zenek.Proszę o napisania wypracowania z lektury ,,Ten Obcy'' Kartka z pamiętnika Uli.Ula piszę o swoich uczuciach do Zenka.Pisząc o chłopcu raczej cechy charakteru i uosobienia.Pisz ciepło i serdecznie.Bardzo Proszę to bardzo jest mi potrzebne na jutro jestem w tym trochę kiepska.PlissPowieść „Ten obcy" podejmuje ważne, życiowe problemy, ale ukazuje też siłę prawdziwej miłości, przyjaźni i poświęcenia..

bohaterki lektury "Ten Obcy.

„Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej pokazuje jak należy postępować w przyjaźni oraz w miłości.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Ten rozdział bardzo mi się podoba, ponieważ jest ciekawy.. Bohaterowie zaczynają rozumieć siebie i swe uczucia; uczą się być dojrzałymi i odpowiedzialnymi za siebie, a także dorastają do tego, by podejmować ważne, trudne decyzje.Napisz wypracowanie na temat : ,,Opisz koniec świata tak jak go sobieZobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Dalsze losy 5 bohaterow z lektury pt. "Ten Obcy".. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami.. Zadanie jest zamknięte.. Możemy sobie wybrać i napisać : 1 list albo 2 opowiadanie Opowiadanie będzie dotyczyło stosunków Zenka do świata i przyjaciół , a list stosunków Zenka do Uli.. gdy czytała jego pożegnalny list, który zostawił nim zamieszkał z wujkiem w Tczewie, czuła wielki smutek, że go przy niej nie będzie, ale i radość, że chłopak ma kogoś z rodziny, kto się nim zaopiekuje.Niewiem jak napisać jakąś przygodę z Ten obcy na wypracowanie.. opowiadanie z dialogiem.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat..

Podobne tematy: Streszczenie lektury Ten Obcy.

Książka ta nie powinna nigdy zniknąć z listy lektur, gdyż posiada przesłanie .„Ten Obcy" to jedna z najlepszych książek Ireny Jurgielewiczowej.Przynosił.Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: wypracowanie ,,TEN OBCY`` wypracowanie ,,TEN OBCY`` wypracowanie ,,TEN OBCY`` To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz mi wypracowanie na temat ksiażki ,,Ten obcy" To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Kończę już mój list z niesamowitą ulgą.. ale nie wiem pomocy prosz.. Powieść zmusza nas do refleksji nad własnym życiem.. Najważniejszymi obecnymi w niej wątkami są: wą.Mam napisać wypracowanie dotyczące lektury "Ten obcy" Zadanie brzmi tak: Napisz z którym z przyjaciół z powieści "Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić.. Nienawidzę lektur ale była nawet ciekawa.. Pamiętaj, że jeśli nie widzisz interesującego Cię tematu wypracowania, to możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki treści.. charakterystyka Pestki Uli Mariana I julka Z kim chciałbyś sie zaprzyjaźnić i dlaczego?. Napisz rozprawkę na temat, .. wypracowanie ,,TEN OBCY`` wypracowanie ,,TEN OBCY``Napisz mi wypracowanie na temat ksiażki ,,Ten obcy" To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPowieść Jurgielewiczowej „Ten obcy" jest powieścią złożoną i wielowątkową..

sciaga.pl menu ... Streszczenie lektury "Ten obcy".

Pewnego dnia Marian,Julek,Pestka i Ula poszli do Zenka na wyspę,aby mu dać jedzenie.Bardzo się zdziwili,gdyż nie zastali tam Zenka.Był upalny dzień a przyjaciołom bardzo się chciało pić,wpadli na pomysł,aby iść do sklepu na oranżadę.Akcja powieści Ten Obcy rozgrywa się w osadzie Olszyny Obok tej wsi płynęła rzeka Młynówka na której po powodzi powstała wyspa połączona brzegiem jedynie.. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast.. że Zenon Wójcik jest bardzo pozytywną postacią i bardzo chciałabym poznać kogoś takiego jak on.Mam napisac wypracowanie z lektury "ten obcy" z kim chciałabym się zaprzyjaźnić na stronę!. .Pestka Ubyszówna Jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. kartka pamiętnika uli zenka pestki mariana lub julka dalszy ciąg lektury dam n.a.j .. Minimalnie musi to być na półtorej strony.. "Ten obcy" Ireny Jurgielewicz to książka wyjątkowa i niezwykle .Dalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie..

Ja chciałbym się zapr...A dokładnie z lektury "Ten obcy".

Pestka wypytywała Ulę, czy Zenek coś jej jeszcze mówił.. Była bardzo ładna i wysportowana.. List Uli do Zenka Ula zalewska pisze list List do Zenka od Uli Zalewskiej Napisz list w imieniu Uli do Zenka List od Ul.Julek w drodze powrotnej mówił Marianowi, że to wszystko jest przez niego, ale Marian kazał mu się odczepić.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćMijało właśnie pół roku, od kiedy Ula widziała ostatni raz Zenka.. Coś takiego.Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Zgłoś nadużycie.. Pestka była energiczna i stanowcza, zawsze skora do działania.Ten Obcy I. Jurgielewiczowej, to książka znana i chętnie czytana przez młodych odbiorców.. Ponieważ dotyczy wielu ważnych zagadnień moralnych, możemy ją nazwać powieścią psychologiczną.. Zenek wciąż mieszkał na wyspie, a "załoga" nadal opiekowała się nim.Napisz mi wypracowanie na temat ksiażki ,,Ten obcy" To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProblematyka.zewnętrzny Uli Zalewskiej Ula Zalewska Napisz .Mam napisać wypracowanie z lektury Ten Obcy z rozdziału gdzie Zenek ratuje dziecko.Nie wiem jak to napisać bo książki nie zadanie mam na jutro POMOCY!. Mógłby mi koś napisać lub znalezc link z tą przygodą lub jakąś inną na necie .Mam napisać wypracowanie dotyczące lektury "Ten obcy".. Myślę, że nigdy o mnie nie zapomnisz, bo ja na pewno nie.. Autorka porusza w niej różne problemy moralne naszych rówieśników, dzieci z rozbitych rodzin.Mam napisać wypracowanie dotyczące lektury "Ten obcy " 2010-03-01 15:29:06; Najnowsze bez odpowiedzi.. Ten Obcy streszczenie.Problematyka.. Akcja utworu toczy się we wsi Olszyna.. Mam nadzieję że mi pomożecie.. „Ten obcy".Mam napisać wypracowanie dotyczące lektury "Ten obcy" Zadanie brzmi tak: Napisz z którym z przyjaciół z powieści "Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić..Komentarze

Brak komentarzy.