Napisz charakterystykę swojej mamy
Moja mama jest jasną blondynką o pięknych kręconych włosach do ramion, ma niebieskie oczy, jest średniego wzrostu.Napisz charakterystykę swojej wymyślonej koleżanki/przyjaciółki.. Ma piękne, niebieskie oczy.. Głównym bohaterem opowiadania ,, Stary człowiek i morze '' jest stary rybak Santiago.. Jest pomocna, ponieważ gdy mamy jakiś problem, zawsze nam pomaga i bez względu na sytuację potrafi wytłumaczyć.. Jego tata ciężko pracuje, zaś mama zajmuje się na co dzień domem.. ;) nazywa się elzbieta pchodzii z nad morza , mieszka na slasku, ma 53 lata pracuje za granica, na 3 dzieciNapisz charakterystykę bohatera literackiego, który Twoim zdaniem wykazał się odwagą.. 2009-11-08 17:52:29; O jakiej postaci literackiej, która znalazła w życiu sens mimo trudności i cierpienia, mogę napisać charakterystykę?. Zawsze ważył słowa, a swoje opinie wygłaszał głębokim i łagodnym głosem.Moja mama ma na imię Beata, ma 45 lat, urodziła się w Rzeszowie, obecnie mieszkamy razem z Krakowie.. Ceni przyjaźń i ma wielu przyjaciół, wobec których jest lojalna.. Długimi godzinami analizuje wyniki uczennic, które porównuje z roku na rok.. Po skończeniu gimnazjum zamierza uczyć się w liceum ogólnokształcącym.. Podkreśl wszystki orzeczenia imienne.. Akceptuję swój wygląd i myślę, że nie ma sensu się przejmować tym, że jestem taka, a nie inna, że na brzuchu mam więcej tłuszczu, czy że mogłabym być wyższa.Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli..

Możesz też scharakteryzować siebie, czyli napisać autocharakterystykę.

Charakterystyka porównawcza Hektora i Achillesa W tej pracy będę analizował bohaterów Iliady, a dokładniej pojedynku pomiędzy Achillesem a Hektorem.. W domu zastanawia się co jest tego przyczyną i do rozmów wciąga całą rodzinę.Przydatność 70% Charakterystyka mojej mamy.. Jej włosy są ciemno brązowe.. To zapewne brak matki spowodował, iż Marcin nigdy nie uczył się języka polskiego i całkowicie zapomniał mowę swego kraju.. Jest szczupła.. Musisz napisać coś "od siebie", inaczej nauczyciel nie kazałby tworzyć charakterystyki tylko powiedział "skseruj z książki stronę 15".Charakterystyka - zobacz jak napisać charakterystykę, jaki układ elementów zastosować, jakie występują jej rodzaje, zapoznaj się z przykładem charakterystyki.Do wszelkich przygód i niecodziennych zdarzeń miał lekceważący stosunek, a w odniesieniu do osób lubiących mocne wrażenia, mówił: „Nie pojmuję, co komuś może się w tym podobać".. Bartek - bohater główny, ma trzynaście lat, urodził się w Krakowie, w domu przy ulicy Skałecznej.Jest sierotą, mieszka w domu dziecka.W wieku pięciu lat dowiedział się od swoich opiekunów, że jego rodzice zniknęli bez wieści.Nigdy w to jednak nie uwierzył.W opisie wyglądu można używać cytatów, ale pamiętaj, że nie wolno Ci kopiować wszystkiego..

mam to na jutro.....dam celującyZadanie: napisz charakterystykę stasia tarkowskiego .

Mieszkają we Francji, w domu z ogrodem.. Jej tata ogdan jest architektem, mama Teresa - lekarzem stomatologiem.. Pierwszy akapit to przedstawienie postaci.. Nie przyszłoby mu do głowy, że wkrótce sam opuści swoje mieszkanko i wyruszy na wyprawę naszpikowaną niebezpieczeństwami.Musisz te zmiany uwzględnić w swojej pracy, a tu czyha na ciebie niebezpieczeństwo bezwiednego przekroczenia granicy między charakterystyką a opowiadaniem.. Miał wydatne wargi, łagodną i życzliwą naturę, a także poczciwą i okrągłą głowę.. Katarzyna ma młodsze rodzeństwo- brata Piotrka i siostrę Zosię.Charakterystyka musi składać się z kilku elementów.. Mamy pierwsza odpowiedź jest ostateczną, co oznacza, że jest zdecydowana.. Napisz po prostu, że Ania Shirley była z początku trochę próżna i dopiero historia z zieloną farbą do włosów wyleczyła ją z tej próżności.Przykładowa charakterystyka /1/ Z Kasią znamy się jak łyse konie.. Najważniejszą z nich jest odwaga, dzięki której wyznaczał ambitne, trudne do realizacji cele w życiu, ale.Janosz Boka był przywódcą chłopców z Placu Broni.Miał czternaście lat, lecz pomimo chłopięcej twarzy, wykazywał się ogromną dojrzałością, rozwagą i spokojem.. Moja mama jest na pewno podobna do milionów innych mam na świecie.. 2.Nie był chętny do zawierania nowych, bliższych znajomości z ludźmi..

Pamiętaj, nie pomiń żadnej z nich - najlepiej napisz plan.Mama jest miła.

Nie wyróżnia się niczym szczególnym, ale dla mnie jest najbliższą, ukochaną i jedyną osobą, bez której nie wyobrażam sobie życia.Moja mama ma na imię Aleksandra.. Moja mama uwielbia pielęgnować ogródek, czytać różnorakie książki i przebywać ze mną i tatą.. W swojej pracy uwzględnij wartości, którymi kierował się każdy z tych bohaterów,stosunek do rodziny oraz ojczyzny.Zadanie: napisz charakterystykę swojego ulubionego dziennikarza r nmoim ulubionym jest maciej kurzajewski r npomóżcie ma być krótkie na jedną stronę w .. Wiem, że jest koleżeńska, lubiana w pracy, gdzie sumienie wykonuje swoje obowiązki.Jest pasjonatem swojej pracy.. Z wykształcenia jest pielęgniarką i pracuje w Szpitalu Wojewódzkim nr.. hmm jak to napisac, podam wam wszysctko a moglibyscie mi to napisac jakos precyzyjnie ?. Santiago jest barwnym bohaterem pełnym kontrastów, pełnym cech, które budzą szacunek.. Mimo posiadania tych wszystkich wad, Ebenezer potrafił się zmienić i zrozumieć swoje złe postępowanie wobec innych.Napisz charakterystykę porównawczą Odyseusza i Hektora.. Jest moją rówieśniczką i najlepszą przyjaciółką.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Mikołajek to główny bohater książeczki „Mikołajek i inne chłopaki"..

Marcin jest chłopcem odważnym i ma w sobie zadatki na przywódcę.napisz charakterystykę swojej mamy.

Zamknij.. charakterystyka ma składać się z trzech części: wstępu-ogólnej prezentacji postaci rozwinięcia-wygląd postaci, zachowanie i wynikające z niego cechy charakteru zakończenia-twoja ocena postaci.. Są to: wprowadzenie - opis, kim jest dana postać, wygląd postaci, jej charakter i usposobienie oraz podsumowanie, czyli przedstawienie twoich opinii i przemyśleń z nią związanych.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Lubię swoje ciało pomimo różnych niedoskonałości urody.. Nie dążę do bycia ideałem, gdyż chcę być sobą.. Nie mam na tym tle żadnych kompleksów.. Miał niebieskie oczy, rumianą cerę, „twarz do tego stopnia pucułowatą, że mógł przy uśmiechu ujrzeć własne policzki", miał też szeroką pierś i masywną sylwetkę, która zdradzała jego fizyczną siłę, którą rozwinął za młodu.Napisz krótką (ok.10zdań) charakterystykę swojej kolezanki.. (jesli masz rodzenstwo to tam dopisz że z NA Ten fragment ma bardzo duż.Napisz charakterystykę, wybranej postaci literackiej, dowodząc, że warto ją ukazać w teatrze lub w filmie.. Mama jest korpulentną blondynką o niebieskich oczach, zazwyczaj ma rozpuszczone włosy, lecz czasem spięte w charakterystyczny kok.. Podajemy tu imię, nazwisko .Marcin Kozera to dwunastoletni chłopiec, syn stolarza Mateusza Kozery, półsierota - jego matka umarła, gdy miał dwa lata.. Nie miał najmniejszej ochoty dzielić się z kimś, tym co miał.. Choć jest bardzo wesoła, wyraz twarzy ma raczej poważny.. wogule nie wiem od czego zacząć i wogule co w nim napisać.Pomóżcie prosze.Charakterystyka bohaterów.. Ma duże poczucie humoru, dlatego inni lubią spędzać z nią czas.Mama, tata, ja i mój starszy brat mieszkamy w domu jednorodzinnym.. Ma, podobnie jak jego szkolni koledzy około siedmiu, ośmiu lat.. Może to być postać autentyczna lub fikcyjna.. proszę o pomoc:((Monika jest: wysoka, brunetka, miła, koleżeńśka, ma 13 lat itp. ułóżcie tak zeby było 10zadńCharakterystyka Charakterystyka to forma wypowiedzi, która prezentuje daną postać.. Zauważa najmniejszą niedyspozycje swoich podopiecznych.. Nie należy do zbyt wysokich osób, ale nie jest też niska..Komentarze

Brak komentarzy.