Napisz wypracowanie o swoim hobby po angielsku
Opowiadanie w 1 os.: Najgorszy dzień w życiu.. Napisać 15 zdań o sobie i o swojej szkole.0 głosów.. 0 ocen | na tak 0%.. 0 głosów.. Jeśli czytanie jest na Twojej liście, tak jak na mojej, napisz co czytasz.. Napisz wypracowanie na wybrany temat ze starożytności.W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,, A o to moje wypracowanie ; ( nie podawalam nazwiska bo to jest tajemniaca).. O rodzinie,o sobie,hobby .Napisz 20 zdań o sobie po ANGIELSKU !. Odpowiedzi.. 0 0 Odpowiedz.. Musi być wstęp, rozwinięcie i zakończenie(3 akapity).. Zastanów się nad nim dobrze - napisz szkic, w którym zawrzesz zarys swojego wypracowania.Kryteria oceny TYTUŁ WSTĘP - Nawiązuje do tematu i wprowadzam do rozwinięcia (muszę użyć wyrazów z tematu) - Wprowadzić bohaterów, czas i miejsce wydarzeń ROZWINIĘCIE - nie pisze wszystkiego co wiem, wybieram tylko wiadomości na temat - rozwijam temat akapitami, a w każdym akapicie co najmniej trzy zdania rozwinięte.. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost".. PS Najlepiej jakby to było o jeździe na rowerze, rolkach lub tańcu.Do ich wprowadzenia użyj zwrotów, które znajdziesz poniżej (Wypracowanie po angielsku - rozwinięcie).. (Lubie to bo moge jezdzic z moimi przyjaciolmi i rodziną) 3 When I do my favourite sport I listen to the music..

Napisz po angielsku o swoim hobby.

Zadbaj o to, by Twoje myśli były ze sobą spójne i łączyły się w logiczną całość.. Ale ogl wypracowania super!. starsze ode mnie.. charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy krasicki.goethe jak napisać wypracowanie jak pisać wypracowanie maturalne Jan kochanowski juliusz słowacki matura matura pisemna z angielskiego matura .Zadanie: napisz po angielsku 10 zdań o swoim hobby Rozwiązanie: my favorite hobby football in free time like listen to music my favorite goelkeeper is Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz krótkie wypracowanie na temat hobby ( siatkówka ).. i dalej pisać.POWIEDZIAŁA, ŻE TO MA BYĆ MINIMUM 10 ZDAŃ, MAX 11 ZDAŃ.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występu..

Przykład listu motywacyjnego po angielsku.

Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Opisz jakies polskie popularne hobby po angielsku najlepiej z tłumaczeniem.. w firmie w której pracuje produkuje .Wpis na bloga po angielsku - wzór Wpis na bloga po angielsku przykład 1.. Przydałby się esej, czy film jest lepszy od książki.. Jeślibym miał opisać swoje hobby, musiałbym napisać dość długie wypracowanie.Jednakże biorąc pod uwagę to, iż prawdopodobnie nikt nie zechciałby go przeczytać, bedę musiał ograniczyć się do zaprezentowania kilku wybranych zainteresowań.My hobby - description Making your own items is becoming more and more popular.. I have liked music since I was a little child.Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia.. Moje zainteresowania- siatkówka, rysowanie, słuchanie muzyki, oglądanie filmów.. pracuje w firmie o branży mototyzacyjnej na produkcji.. 1,164 wizyt.. ;/,,moje hobby'' wypracowanie dla dziewczyny.. frightening odpowiedział(a) 31.05.2012 o 19:20.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia.. mam męża który ma na imie Marek ma on 32 lata.. Przykład wypracowania na temat Mój najlepszy przyjaciel.moje hobby po angielsku my.. Na wstępie opisane są zasady dotyczące każdego z wymienionych rodzajów prac i wskazówki dotyczące tego, jak napisać wypracowanie po angielsku..

Wypracowanie na temat twojego hobby - zbieranie pocztówek.

Opowiadanie o wizycie u koleżanki.. To wszystko na dzisiaj, czekajcie na jutrzejszy post!. napiszcie chociaż po polskuPrzykładowy opis po angielsku - moje hobby.. Czy się z tym zgadzasz.. Proszę o pomoc!. - w każdym akapicie musi być spójność tzn. jedno zdanie .Znowu zadane wypracowania do napisania?. Pani zadała napisać PO ANGIELSKU o swoich zainteresowaniach - My hobby.. 12,443 wizyt.. Dobry wstęp to połowa sukcesu.. Opisz jakies polskie popularne hobby po angielsku najlepiej z tłumaczeniem.. Prześlij swoje uwagi .Serwis prezentuje gotowe wypracowania po angielsku posegregowane według ich rodzaju.. Gotowe materiały pozwolą Wam zapoznać się z przykładowym zastosowaniem podanego słownictwa i wyrażeń.Moje hobby i zainteresowania po angielsku praca powinna zawierać 1 stronę A4-może być np.że lubię chodzić na spacery,fotografia,zwierzęta,oglądać tv i filmy w kinie,słuchać muzyki,zbierać pocztówki,uprawiać sport np.pływanie,jazda na rowerze itd.Opisz swoje hobby.. Wpis na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Co cię skłoniło do tego, jak duża jest twoja kolekcja.. Na naszej stronie znajdziesz bazę kilku tysięcy oryginalnych wypracowań które pomogą Ci przygotować zadanie domowe, prezentacje maturalne, prace maturalne.Przykład opowiadania po angielsku nr 2. napisz wypracowanie o swoim hobby (po angielsku) moim hobby jest zbieranie kolekcjonerskich dwu złotówek..

Kazała rozpocząć opowiadanie słowami - "My hobby is ."

błagam mam to na jutro, a kompletnie nie wiem co napisać!. To już wszystko co musisz wiedzieć o tym, jak napisać wpis na bloga po angielsku.Zadanie: 20 zdan o sobie po angielsku np jak mam na imie ,ile mam Rozwiązanie:1 my name is 2 my surname is nazwisko wpisz 3 i am years old wpisz wiek 4 i live in wpisz miejscowość 5 i am only child jestem jedynakiem 6 i like listen to music uwielbiam słuchac muzyki 6 my favourite sport is football 7my favourite colour is blue 8 i like cook the dishes 9 i enjoy uwielbiam make the sandwiches .HELP!. Cczy mogłby ktoś przetłumaczyć to : Moim hobby jest muzyka.. Nauczyciel, którego chciałbym spotkać po latach..Komentarze

Brak komentarzy.